Головна Історія Педагогічний колектив Методична робота Кафедри Олімп Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Новини Фінансова звітність Музей школи

Новини / Екскурсія у Трускавець (5-11-2018, 21:18)

Радивилівський НВК «Школа №1-гімназія» - це заклад, що формує у душах учнів почуття родинності,любові і шани до власних родоводів, риси християнської моралі, риси патріотизму через пізнання свого – українського.

Ось і нещодавно, 4 жовтня, батьки та діти 5-А класу вирушили у мандри рідним краєм – до відомого бальнеологічного курорту Трускавець. Дорогою вони дізналися походження назви міста, кількість оздоровчих закладів та їх назви, почули легенду про «Нафтусю», про Борислав та його історію.

На зміну пізнавальній частині прийшла розважальна – школярі відвідали дельфінарій. Під час вистави всі із захопленням спостерігали за морськими красенями та їх неймовірними трюками, а опісля – мали змогу зробити фото на згадку та відвідати виставку екзотичних тварин.

Дельфінарій не був кінцевою метою мандрівників, адже дорогою додому на них чекала не менш захоплива прогулянка зоопарком «Лімпопо» у смт. Меденичі. Це місце викликало безліч емоцій у маленьких відвідувачів, адже на величезній території можна було спостерігати за іграми, життям, годуванням та навіть сварками його мешканців. У «Лімпопо» живуть лисиці і вовки, леви і тигри, ведмеді і кролики, фазани і пелікани, черепахи, пугачі, єноти, віслюки, верблюди, лами, папуги, рисі. А найбільш жвавими і веселими, на думку учнів, були мавпочки.

Дорогою до Радивилова дітлахи жваво обговорювали все, що побачили та почули, а ще планували маршрут наступної мандрівки рідним краєм.


Екскурсія у Трускавець

Екскурсія у Трускавець

Екскурсія у Трускавець

Екскурсія у Трускавець
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана