Головна Історія Педагогічний колектив Методична робота Кафедри Олімп Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Новини Фінансова звітність Музей школи

Новини / «Спільнота польська» (30-10-2018, 21:45)

У період з 14 по 27 жовтня 2018 року вчитель польської мови Радивилівського НВК «Школа № 1-гімназія» Пороховнік Ірина Миколаївна відвідала курси для вчителів польської мови у м.Пултуск (Польща), які були організовані асоціацією «Спільнота польська» та сенатом Польщі.

На курси було запрошено 36 учасників з різних країн: Литви, Латвії, Молдови, Білорусії, Чехії, Норвегії та України, які мають відношення до польської мови, культури та історії ( викладання польської мови у школах, засновники польських товариств в своїх країнах).

Організатори подбали про різноплановість занять. Це різні форми роботи (ігри, тренінги, перегляд фільмів), під час яких можна було дізнатися про культуру і традиції, як в Польщі вцілому, так і безпосередньо м. Пултуска. Учасники мали змогу проживати у історичному замку.

Навчальні заняття проводили кваліфіковані тренери Агнешка Рекош та Єва Круль. Вони навчили нас працювати у групі та колективі, проявляти свої лідерські якості, а також вміло використовувати свій час.

Напередодні виборів до органів місцевого самоврядування у Польщі учасники курсів мали змогу поспілкуватися з прем’єр-міністром Польщі Матеушем Моравецьким, який був запрошений організаторами. Після виступу прем’єр-міністр усім присутнім вручив подарунки (прапор Польщі та лист-подяку за підтримку і розвиток польської мови і культури у своїх країнах).

Асоціація «Спільнота польська» подбала і про відпочинок. У вихідні дні курсанти мали змогу відвідати зоопарк у Варшаві, який входить до Європейської асоціації зоологічних садів, займає 40 гектарів землі, яка знаходиться на березі однієї з польських рік – Вісли. Познайомилися та поспілкувалися з одним із співзасновників цього зоопарку Якубом Коласом.

Насамкінець двотижневих курсів учасники отримали посвідчення та величезний запас умінь, навиків, а також емоції і задоволення, які запам’ятаються надовго.


«Спільнота польська»

«Спільнота польська»

«Спільнота польська»

«Спільнота польська»

«Спільнота польська»

«Спільнота польська»

«Спільнота польська»

«Спільнота польська»
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана