Головна Історія Педагогічний колектив Методична робота Кафедри Олімп Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Новини Фінансова звітність Музей школи

Новини / Тиждень фізичної культури та спорту (21-09-2018, 19:54)

В НВК традиційно тиждень фізкультури і спорту завершується товариською грою з футболу між учнями та вчителями закладу.

Членами чоловічої футбольної команди були вчителі фізичного виховання Волк Валерій Ананійович, Коханець Віктор Анатолійович, Чоловічок Андрій Степанович, Морозюк Ігор Феоктистович, соціальний педагог Коханець Володимир Анатолійович, вчителі інформатики Водяний Антон Михайлович, Карпало Назар Ярославович, Добридник Олександр Миколайович , вчитель художньої культури Савицький Андрій Миколайович.

До складу учнівської команди входили Котик Тарас (11в),Пасічник Сергій (11а), Бохонко Вадим (11б), Скрипчинський Віктор (11б), Гетьман Арсен (10б), Збадинський Роман (10а).

Вболівальники бурхливо підтримували обидві команди. У першому таймі вчителі та учні демонстрували чудову командну гру. Багато небезпечних моментів було створено біля воріт учнів. Тому на перерву команди пішли з рахунком 1:0 на користь учнів.

Другий тайм розпочався активністю учнів, які, незважаючи на втому, постійно атакували, але при цьому забули про оборону. Як результат - чотири пропущених голи, забиті командою вчителів. Двічі у ворота вчителів забивав голи Бохонко Вадим (11б).

Матч закінчився перемогою вчителів із рахунком 4:2.

Ці змагання показали непогану фізичну підготовку вчителів школи. А для учнів це була репетиція до змагань школярів з футболу серед команд Радивилівської ОТГ.
Вітаємо обидві команди з чудовою грою і дякуємо за те задоволення, яке отримали ми, вболівальники, спостерігаючи за святом футболу!