Головна Історія Педагогічний колектив Методична робота Кафедри Олімп Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Новини Фінансова звітність Музей школи

Новини / Екскурсія учнів 5А і 5В класів (12-06-2018, 10:51)

З метою формування в учнів уявлень про зоопарк, розширення і поглиблення знань про життя та особливості поведінки тварин в неволі, розширення кругозору про дельфінотерапію, виховання чуйного і дбайливого ставлення до тварин учнями 5-А та 5-В класів були відвідані зоопарк "Лімпопо" та дельфінарій "Оскар.

У зоопарку діти ознайомилися із його мешканцями та умовами їх утримання. А саме: страуси ему та африканський, єнот полоскун, гімалайський ведмідь, лама, шотландська корова, різні види мавп, птахів (хохлата каріама, павичі, канюк степовий, орел-могильник, журавель-красавка, різні види папуг та інші), лемури, капібара, верблюди і ін.

У дельфінарії подивилися виставу за участю дельфінів та морських котиків.
Дельфіни вразили дітей вмінням співати , малювати та виконувати різні трюки з м'ячем і іншими предметами. Не менш цікавими артистами виявилися й морські котики які продемонстрували вміння танцювати, співати та грати з м'ячем.

Екскурсія учнів 5А і 5В класів

Екскурсія учнів 5А і 5В класів
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана