Головна Історія Педагогічний колектив Методична робота Кафедри Олімп Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Новини Фінансова звітність Музей школи

Новини / Туристичний квест (30-04-2018, 21:20)

28 квітня у 4-А класі (кл.кер. Козіцька Т.К.) відбулося родинне свято «Туристичний квест». Захід відбувся серед мальовничої природи рідного краю в лісовому масиві с.Немирівка.

Діти і батьки поспілкувалися у «Колі знайомств», провели екскурсію галереєю малюнків «Впізнай мрію своєї дитини». За маршрутним листом, розробленим татом Гринюка Назарія, рухалися по зупинках: природничій, математичній, безпека життя та спортивній. Мама Мелиха Романа провела з усіма присутніми гру , під час якої вдосконалили знання з англійської мови.

Основам медичних знань , необхідних кожному туристу, навчали дітей мами Олександра Варфалюка та Дмитра Кропивського. Татусі Софії Романюк, Софії Синюк і Дмитра Кропивського показали майстер-клас з приготування кулешу та смаженої картоплі. День пройшов весело та яскраво.Туристичний квест

Туристичний квест

Туристичний квест

Туристичний квест

Туристичний квест

Туристичний квест

Туристичний квест

Туристичний квест

Туристичний квест

Туристичний квест
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана