Головна Історія Педагогічний колектив Методична робота Кафедри Олімп Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Новини Фінансова звітність Музей школи

Новини / Шкільний автобус (11-09-2012, 23:47)

Довгоочікуваний подарунок – новенький шкільний автобус - отримали 11 вересня 2012 року учні та вчителі нашого закладу. Ця урочиста подія принесла немало радості школярам, їхнім батькам та вчителям. І це зрозуміло, адже з 750 учнів, які навчаються у школі, 61 проживають за межею пішохідної доступності до навчального закладу. Засіб придбано за кошти державного бюджету в рамках реалізації державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус». У святковому заході прийняли участь депутат обласної ради Красько В.М., голова Радивилівської РДА Бернацький О.В., голова районної ради Ковальчук П.В.,заступник начальника відділу освіти Киричук І.А., педагоги ,батьки,учні навчального закладу. Маємо надію ,що шкільний автобус служитиме довго учням та вчителям НВК.
Шкільний автобус
Шкільний автобус
Шкільний автобус
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана