Головна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Новини
На крилах успіху
Впродовж вересня – жовтня вихованці ГПД Радивилівського ліцею №1 працювали над проєктом «На крилах успіху».
Детальніше...
Вітаємо
Вітаємо
Аллу Василівну Фаєвську,
директора Радивилівського ліцею №1,

з нагородженням Грамотою
Рівненського обласного інституту
післядипломної педагогічної освіти


за вагомий особистий внесок у формуванні громадянина-патріота держави, плідну співпрацю з підвищення рівня професійної майстерності педагогів області з національно-патріотичного виховання
та з нагоди Дня захисника України.
Бажаємо сил та наснаги, нових професійних досягнень, міцного здоров'я, плідної праці та нових звершень!
Козацькому роду нема переводу

9 жовтня учні 1-4 класів взяли участь в низці заходів, приурочених Дню козацтва та Дню Захисника України. Під час години спілкування «Козацькому роду нема переводу» учні перших класів (кл.кер. Попович Н.П., Курсик Н.П., Музика О.О.) продемонстрували свої художні таланти, спритність, кмітливість та ерудицію.
Детальніше...
Патріотично-спортивний квест  “Козацькі забави”

14 жовтня в Україні відзначається День захисника України, День українського козацтва. Це свято – данина всім козакам, захисникам, які зробили величезний внесок у формування української народності та досягнення Україною своєї незалежності.
Детальніше...
А ми тую козацькую славу збережемо!

До Дня українського козацтва в 8Б класі (кл.кер.Діковська Р.А.) була проведена година спілкування «А ми тую козацькую славу збережемо!».
Детальніше...
Козацька держава - наша гордість та слава

9 жовтня з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва та 78-річчя від початку формування Української повстанської армії в 9А та 11А,Б класі вчителем історії Пилипюк Н.В. був проведений Урок захисників «Козацька держава – наша гордість та слава».
Детальніше...
Козацькі пригоди

9 жовтня учні 4-их класів взяли участь у пізнавально-розважальному квесті «Козацькі пригоди», під час якого продемонстрували спритність, швидкість і розум
Детальніше...
Екскурсія до бібліотеки

Щоб зацікавити дітей до читання та пізнання книг, працівниками Радивилівської міської дитячої бібліотеки та бібліотекарем Радивилівського ліцею №1, Гудзоватою О. В., було організовано екскурсію для учнів 2 -х класів
Детальніше...
Ми-нащадки Хортиці

Здобувачі освіти 6б класу у ході виховного заходу під девізом «Ми – нащадки Хортиці» дізналися багато цікавих фактів про історію козацтва, їх побут, роль як захисників українських земель від нападників.
Детальніше...
День художника

Щорічно, 9 жовтня в Україні відзначають День художника та Всесвітній день пошти. З нагоди свята учні 2-11 класів взяли участь у загальношкільному художньому проєкті «Власна марка».
Детальніше...
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана