Головна Історія Педагогічний колектив Методична робота Кафедри Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Новини Фінансова звітність Музей школи Стоп-Булінг!
Пришкільний табір "Котигорошко". День 11.
14 червня у пришкільному таборі «Котигорошко» пройшов під знаком «мистецьке сузір’я». Після зіркового фітнесу (хореограф Фещук І.Д.) вихованці переглянули музичне слайд-шоу «Найкращі миті «Котигорошка» за попередній день.
Детальніше...
Пришкільний табір "Котигорошко". День 10.
13 червня в пришкільному таборі «Котигорошко» розпочалося зірковим фітнесом (хореограф Фещук І.Д.). Після цього настав час «Розминки мозку»: вихованці виготовляли макет Сонячної системи.
Детальніше...
Пришкільний табір "Котигорошко". День 9.
12 червня у пришкільному таборі «Котигорошко» день «Майстер-шеф». Після зіркового фітнесу, який провела хореограф Фещук І.Д., у творчій майстерні «Космічні лабіринти» вихованці працювали з розмальовками, виготовляли супергероїв із кольорового паперу і дерев’яних паличок.
Детальніше...
Пришкільний табір "Котигорошко". День 8.
11 червня у пришкільному таборі «Котигорошко» зірковий фітнес під музику провела хореограф Фещук І.Д. Під час «Розминки для мозку» вихованці переглянули мультфільм «Фіксики. Сонячне затемнення».
Детальніше...
Пришкільний табір "Котигорошко". День 7.
10 червня у пришкільному таборі «Котигорошко» розпочалося веселим та енергійним зірковим фітнесом, який провела хореограф Фещук І.Д. Опісля начальник табору Додь І.В. на ранковій лінійці нагородила загони за конкурс малюнків на асфальті «Готуємось до польоту». Під час «Розминки для мозку» вихованці переглянули відеофільм про Місяць та виготовили аплікацію «Фази Місяця» із ватних дисків та кольорового паперу.
Детальніше...
Пришкільний табір "Котигорошко". День 6.
Ранок 7 червня у таборі «Котигорошко» розпочався зірковим фітнесом під бадьору музику разом із хореографом Фещук І.Д. Після лінійки вихованці провели «Розминку мозку» і у творчій майстерні виготовляли аплікацію «Космічні фантазії» на дерев’яній шпажці та електронному диску.
Детальніше...
Пришкільний табір "Котигорошко". День 5.
6 червня у таборі «Котигорошко» після зіркового фітнесу, який провела хореограф Фещук І.Д., заступник начальника табору Шимчук О.І. ознайомила дітей з планом табору на день та вручила нагороди за квест «У пошуках скарбів» – зірочки, які командири загонів прикріпили на Алеї зірок.
Детальніше...
Подорож 6-Б класу
Розпочалися літні канікули. Завершити навчальний рік учні 6-Б класу разом із класним керівником Діковською Р. А. вирішили екскурсією, відвідавши замки нашого краю.
Детальніше...
Пришкільний табір "Котигорошко". День 4.
5 червня після зіркового фітнесу (хореограф Фещук І.Д.) вихованці від начальника табору Додь І.В. дізналися про план на день та отримали грамоти за спортивні естафети «Зоряні перегони». Під час «Розминки для мозку» діти виготовляли захалявну книжечку «Сонячна система».
Детальніше...
Пришкільний табір "Котигорошко". День 3.
4 червня у пришкільному таборі «Котигорошко» після зіркового фітнесу (хореограф Фещук І.Д.) та лінійки (начальник табору Додь І.В.) відбулася «Розминка для мозку», під час якої вихованці ознайомились з особою Ілона Маска.
Детальніше...
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана