Головна Історія Педагогічний колектив Методична робота Кафедри Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Новини Фінансова звітність Музей школи Стоп-Булінг!
Вітаємо переможців
ВІТАЄМО
ЗБІРНУ КОМАНДУ ЮНАКІВ
РАДИВИЛІВСЬКОГО НВК "ШКОЛА№1-ГІМНАЗІЯ"

Детальніше...
Ми за - "Здоровий Зір"
10 жовтня в Радивилівському НВК «Школа №1-гімназія» практичним психологом Хмель В.Б. у 5-В класі проведено Всеукраїнський урок "Здоровий Зір" .
Детальніше...
Під осінній падолист ми покажемо творчий хист Майстер-клас з малювання на камінчиках «Під осінній падолист ми покажемо творчий хист» з нагоди відзначення Міжнародного дня художника провела вчитель художньої культури Байцер М.Я.
Детальніше...
Всеукраїнські змагання Хештег-Марафон#SpeakUpUkraineЗ 30 вересня по 11 жовтня учні 1-4 класів долучилися до першого етапу Всеукраїнського змагання Хештег-Марафон #SpeakUpUkraine. З метою привернення уваги жителів міста до проблеми безпеки на дорозі учні початкових класів підготували виставку малюнків «Моя безпека на дорозі» та розмістили її у вітринах поштового відділення в центрі міста.
Детальніше...
ВІТАЄМО
ПЕРЕМОЖЦІВ ЗМАГАНЬ
(І місце) З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ
СЕРЕД ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ РАДИВИЛІВСЬКОЇ ОТГ

Детальніше...
Відзначення Дня Українського козацтва 11 жовтня з нагоди відзначення Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці ,Дня Українського козацтва та 77-ї річниці Української Повстанської Армії в НВК відбулася зустріч учнів 10-х класів із колишнім вчителем історії Арламовським Юрієм Григоровичем.
Детальніше...
З Днем Українського козацтва
З нагоди Дня захисника України, що відзначатиметься 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва у 7- В класі було проведено урок патріотизму під гаслом «Все для держави, все для Батьківщини».
Детальніше...
Підсумки тижня фізичної культури і спортуРЕЗУЛЬТАТИ СПОРТИВНОГО КВЕСТУ «КРАЇНА СПОРТЛЯНДІЯ», «СЕКРЕТ УСПІХУ»
Детальніше...
Мистецька вітальня
1 жовтня учні 5-Б класу відвідали літературно-музичну вітальню, присвячену Всесвітньому дню музики. Школярі прослухали композиції Шопена і Моцарта, Вівальді та Баха, підібрали кольори до кожної мелодії, а завдяки вмілому керівництву вчителя музики Шарун А. Ю. занурилися у картину, відчули себе її героєм.
Детальніше...
Тиждень фізичної культури та спортуВ рамках проведення Тижня фізичної культури та спорту, учні 1-4 класів взяли участь у квесті "Країна Спортляндія". Учні мали змогу перевірити свою спритність та швидкість у естафетах...
Детальніше...
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана