1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Новини
Європейський тиждень мобільності у Радивилівському ліцеї №1

З 16 по 22 вересня 2021 року здобувачі освіти Радивилівського ліцею №1, вже традиційно, приєдналися до Європейського тижня мобільності - загальноєвропейської ініціативи, спрямованої на покращення стану довкілля і умов життя в громадах, заохочення жителів спробувати альтернативні види транспорту.
Детальніше...
Тиждень фізичної культури
Щорічно у другу суботу вересня Україна відзначає День фізкультури і спорту.
Детальніше...
200 балів із НМТ-2022 — це можливо!
Щиро радіємо та пишаємося нашими випускниками,здобувачами освіти Радивилівського ліцею №1, які здобули найвищі бали з мультипредметного тесту:
Детальніше...
Всеукраїнський конкурс ескізів муралів "Все буде Україна"
З нагоди відзначення Дня Української Державності здобувачі освіти ліцею разом із учителем мистецтва Байцер М.Я. долучилися до Всеукраїнського конкурсу ескізів муралів "Все буде Україна", організованого Національним еколого-натуралістичним центром МОН України.
Детальніше...
Проєкт "Народний оберіг"
28 липня 2022 року в Україні вперше відзначається День Української Державності. З нагоди державного свята Радивилівський ліцей №1 долучився до благодійного проєкту "Народний оберіг", виготовивши для обласної виставки-продажу ляльку-мотанку "Берегиня'.

Детальніше...
Про переведення учнів на наступний рік навчання.Витяг з протоколу
засідання педагогічної ради
Радивилівського ліцею №1
від 07.06.2022 р. №8

присутні: 62 педагогічних працівники

Порядок денний:
Детальніше...
Голуб миру над Україною
Здобувачі освіти 1-11 класів ліцею взяли участь у патріотичній загальношкільній акції "Голуб миру над Україною". Школярі виготовили голубів у різних техніках та написали на них побажання миру, добра, щастя один одному та всій Україні. Усі дитячі поробки розміщено на символічному дереві миру в ліцеї.
Детальніше...
Список першокласників
СПИСОК УЧНІВ, ЗАРАХОВАНИХ ДО 1-ГО КЛАСУ РАДИВИЛІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №1

Відповідно до наказу МОН України від 16 квітня 2018р. «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»
Детальніше...
Загальношкільна благодійна акція «Великодній кошик»
Вже доброю традицією у Радивилівському ліцеї №1 стало вітати наших воїнів з Великоднем, аби захисники та захисниці України теж відчули домашнє тепло та затишок . А сьогодні, в умовах війни, Великдень - це не лише весна; з цим святом пов'язані надії українців на перемогу та відродження України.
Детальніше...
Лист солдату: з вірою в перемогу!Здобувачі освіти 5-11 класів долучилися до великодньої акції «Лист солдату: з вірою в перемогу!», організованої Рівненським обласним об’єднанням Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.
Детальніше...
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана