1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Новини

Перерва / ПЕРЕРВА №65 (6-05-2010, 00:33)

ПЕРЕРВА №65


Чудо кохання
Серед усіх чудес світу найбільше чудо – це кохання. Якби запитали людину, чи згідна вона прожити життя, не пізнавши цього почуття, я думаю, бажаючих би не було. Так що ж це таке-любов? З цього приводу є багато думок і визначень. Звичайно, це стан душі людини, але це стан такої сили потрясіння, захвату, захоплення, який змінює людину духовно.
Скільки на небі зірок, стільки й років минуло з того дня, як людина вперше покохала. І не раз сучасника огортала цікава думка: хто так сильно, віддано і неповторно навчив людське єство любити?
Існує легенда, що християнського провідника Валентина посадили в римську в'язницю за віру і невдовзі засудили до страти. Будучи під вартою, він закохався у сліпу дівчину, дочку наглядача. Користуючись своїми медичними знаннями, він зцілив її від сліпоти. Перед стратою проповідник прислав дівчині листа, який підписав «Твій Валентин». Тож вважають, що цей чоловік благословив любов, тому у пам’ять тепер 14 лютого святкують день закоханих.
Отож напередодні свята відбувся вечір у нашій школі. Учні 10 класів показали мюзикл, що розповідав про Антона і Марічку, двох закоханих, яким перешкоджали зустрітись. Та любов у кінці перемогла-і під гучні оплески всі радо попрямували на святкову дискотеку.
День Валентина-це найніжніший, найромантичніший та найщасливіший день усіх закоханих. Ми, люди, так потребуємо тепла, яке дарує протилежне серце, і якщо уважно прислухатись до биття, то можна почути:«тук-тук...тук-тук... я те-бе люб-лю...!»
Тут і слова стають зайвими.


Скачати газету
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана