1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Новини

Перерва / ПЕРЕРВА №63 (6-05-2010, 00:27)

ПЕРЕРВА №63


ШКІЛЬНІ НОВИНИ
День вчителя - улюблене шкільне свято, адже у цей день вчителі освітлюють своїми посмішками всю школу. У цей святковий день з усією теплотою серця всі учні висловлюють слова подяки за щоденну напружену працю та дарували всім квіти і маленьку листівочку з привітанням.
Всі учительські обов’язки у цей день перейшли від вчителів до учнів. Навіть наш директор А.В. Фаєвська була «на відпочинку». Та школа без директора-не школа. Тому у цій ролі виступив учень 11-го класу А.Ковалевський, а заступником – Ю.Ворожбит, педагогом-організатором була С.Дурда. Завдяки їм у школі протягом дня панували тиша і спокій.
Після уроків усі учні нашого НВК представили святковий концерт для вчителів. У ньому приймали участь учні 6-11класів. Діти і співали, і танцювали, і вірші читали. Команда КВК «Шок» розсмішила глядачів своїми неперевершеними та дотепними жартами. Я вважаю, що цей день залишився у пам’яті багатьох, а особливо його будуть згадувати наші любі вчителі!


Скачати газету
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана