1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Новини

Перерва / ПЕРЕРВА вересень 2011 (25-10-2011, 23:53)

ПЕРЕРВА вересень 2011

День знань-всенародне свято, адже навіть через щорічну повторюваність воно не втрачає свого яскравого колориту, високої емоційності,хвилюючої атмосфери.
Після веселих літніх канікул ми, школярі, урочисто розпочинаємо заняття в загальноосвітніх заладах.
Усі ми у шкільній формі з букетами квітів поспішаємо у школу на свято Першого дзвоника. На ньому вчителі, батьки, гості бажають нам успіхів у навчанні і всього самого найкращого.
Особливо пам’ятним цей день стає для першокласників, адже вони прийшли до школи вперше. Як завжди, хвилююче це свято і для вчителів-наставників підростаючого покоління, всіх тих, хто присвятив себе нелегкій освітянській справі.
Для нас, одинадцятикласників, цьогорічне перше вересня також особливе, бо ми востаннє присутні на цій святковій лінійці. За нашими усміхненими обличчями затаївся смуток, тому що вже ніколи не почуємо цей перший дзвінок у стінах рідної школи.

Скачати газету pererva-veresen-2011.doc [12.76 Mb] (завантажень: 153)
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана